Opent in een nieuw tabblad

Zelf bloemen plukken

In onze bloementuin een prachtige zelfsamengestelde bos plukken, dat is echt genieten volgens onze deelnemers. Van de vele bloemen en zoemende bijen wordt je meteen blij. Door het seizoen heen verandert steeds het veelkleurige bloemenaanbod. De bloemen zijn geteeld zonder chemische middelen. Zo ondersteunen we de bijen, vlinders en insecten door voldoende voedsel en schuilplekken te bieden. Eenmaal thuis op de vaas kun je nog nagenieten van de kleuren en soorten bloemen die je gevonden hebt. 

Hoe pluk jij je bos?

Los boeket

Tijdens winkeltijden ben je in het seizoen welkom een bos bloemen te komen plukken. Vraag aan de winkelmedewerker hoe dit werkt. Je rekent af in de winkel. 

10 euro per bos

Strippenkaart

Voor 42,50 euro krijg je een strippenkaart. In het seizoen kom je 5 keer op een zelfgekozen moment een grote bos bloemen plukken. Ook leuk om iemand cadeau te doen. De strippenkaart is verkrijgbaar in onze boerderijwinkel.

8,50 euro per bos

Abonnement 

Wordt je een plukdeelnemer, dan krijg je een bloemenabonnement voor 105,- euro per seizoen. In het seizoen kom je 15 keer op een zelfgekozen moment een grote bos bloemen plukken. Het plukabonnement is verkrijgbaar is onze winkel of door een mail te sturen naar info@oosterwaarde.nl

7,00 euro per bos

Duurzame bloementeelt

Wij telen bloemen met respect voor de natuur en het ecologisch evenwicht, voor liefhebbers van lokaal geteelde bloemen. Dit houdt in dat wij geen kunstmest gebruiken maar compost, hiermee voeden en verbeteren wij het bodemleven. Ook maken wij geen gebruik van chemische bestrijdingsmiddelen zodat de insecten kunnen leven op onze onbespoten bloemen. In de winter selecteren wij onze zaden zorgvuldig en in het voorjaar kweken wij vanaf zaad zelf de bloemen op. Als 'plukdeelnemer' help je de boeren van de Oosterwaarde door vooraf te betalen, waardoor je deelt in de risico's en deelt in de bloemenoogst. Zo lever je een bijdrage aan een duurzame bloementeelt en geniet je elke week van jouw eigen verse bos bloemen uit de buurt.

Het bloemenabonnement

Het bloemenseizoen loopt van ongeveer juni tot en met oktober, tot aan de vorst en kost 105 euro voor het hele seizoen. Voor dat bedrag mag je als plukdeelnemer  15 grote bossen bloemen komen plukken. Wij streven ernaar om veel verschillende soorten bloemen door het seizoen heen aan te bieden. Als plukdeelnemer ben je welkom om te komen plukken op een zelfgekozen moment van maandag tot en met vrijdag van zonsopgang tot zonsondergang en op zaterdag tot 13.00 uur.