De boerderij
De Oosterwaarde heeft verschillende bedrijfstakken. Op de 13 hectare grond telen we 50 soorten groenten, fruit, bloemen en graan, het graan laten we malen bij korenmolen de leeuw in Lettele tot Oosterwaardemeel.
Al onze producten zijn ook in de boerderijwinkel te koop. Daarnaast hebben we een kleine kudde Drentse heideschapen.


Verse groenten van het land
We telen ruim 50 verschillende soorten groenten die we verkopen via onze groentepakketten en de boerderijwinkel.

Zelfpluk fruit en bloemen
Van ongeveer juni tot en met oktober zijn onze zelfpluk bloemen- en kleinfruittuin geopend. Je kan tijdens winkelopeningstijden komen plukken of een plukabonnement nemen.
Kom zelf oogsten
Dieren en het land
Op de Oosterwaarde houden we een kleine kudde Drentse heideschapen. Deze helpen ons het land en het terrein te onderhouden.
Onze dieren
Buiten BSO de Oosterwaarde
Op het terrein van de Oosterwaarde bevindt zich Buiten BSO de Oosterwaarde. Dit is een aparte organisatie die gerund wordt door Mees en Janny. Meer info vind je ook op hun eigen website : www.oosterwaardebso.nl
Over de buiten BSOBezoek de boerderij
- Agenda

Open Dag bij de Oosterwaarde 25 mei
Lees verderAgenda
zaterdag 7 maart gesloten
Zaterdag 7 Maart is onze boerderijwinkel gesloten i.v.m. groot onderhoud aan onze gebouwen. Op vrijdag...
Lees verderAgenda


